Dołącz do APO

Dołącz do APO

Dołącz do nas.

Dołącz
Dla rodzica

Dla rodzica

Informacje dla rodzica.

Rodzice
Plan treningów

Plan treningów

Plan treningów w ramach APO

Plan

DSC_0907

———W dniach 2-5 czerwca reprezentacja rocznika 2007  brała udział w międzynarodowym turnieju w czeskiej Pradze. Poniżej prezentujemy relację opiekuna grupy- Trenera Tomasza Jaszczyszaka:

 ……..Wyjazd poprzedziła wizyta na sesji starostwa, gdzie mogliśmy podziękować za wsparcie finansowe na cele wyjazdu. Spotkaliśmy się z bardzo miłym powitaniem, za co bardzo wszystkim dziękujemy :)

Dzień Pierwszy

          W sobotę do rozegrania mieliśmy 4 mecze fazy grupowej, z której później wyłaniano zespoły grające w Lidze Mistrzów oraz w Challange Cup. Oto wyniki naszych spotkań:

APO 10-1 SK Hamr
bramki: 3x Oliwier Bielak, 2x Bartek Rosiński, Alan Węgrzyński, Mateusz Biernat, Maciek Kiraga, Bartek Florczak

Forza Wrocław 0-6 APO
bramki: 3x Mateusz Biernat, Mateusz Drosiński, Bartek Rosiński, Maciek Kiraga

APO 2-6 KS Canarinhos Skórzewo 1
bramki: Mateusz Biernat, Maciek Kiraga

TSV Plattenhardt 2-0 APO

          –  Niestety pierwszy dzień rozgrywek nie ułożył się zbyt dobrze. Dwa pierwsze, wysoko wygrane spotkania zrobiły chłopakom mętlik w głowie i do 3 spotkania podeszliśmy na zbyt dużym luzie. Efektem tego było bardzo dużo nieprzemyślanych ataków i strat piłki.- komentuje trener Jaszczyszak.

           Pierwszy dzień zakończyliśmy jako 3 zespół w grupie i w niedzielę mieliśmy zmagać się w Challange Cup. Wieczorem wspólnie obejrzeliśmy finał Ligii Mistrzów.

praga_orlik

Dzień drugi

          Poranek przywitał nas kilkoma „zmęczonymi” twarzami. Chłopcy nie spali dobrze, czego efektem było zmęczenie, brak skupienia i rozkojarzenie. Przed sobą mieliśmy spotkanie od którego zależało, czy będziemy walczyć o 1, 2 czy 3 lub 4 miejsce. Mecz rozgrywał się w strugach deszczu co utrudniło nam zadanie. W efekcie po słabej grze przegraliśmy 0-2 i mogliśmy zapomnieć o finale.

APO 0-2 KS Canarinhos Skórzewo 2

          – Wiem, na co stać chłopaków i wiem, że piłkarsko byliśmy lepsi. Widocznie potrzebowaliśmy tej lekcji aby wyciągnąć wnioski na przyszłość. Ważne, aby na pewnym etapie chłopcy zrozumieli również powagę i odpowiedzialność piłkarskich wydarzeń w jakich biorą udział. Myślę, że ta sytuacja zapadnie im w pamięć i na przyszłość unikną śmiechów w nocy na korzyść spokojnego snu, aby na następny dzień być wypoczętym.

         Mecz o 3 miejsce zakończył się wygraną podopiecznych trenera Jaszczyszaka.

APO 4-1 WNS Szkoła Gortata Łódź
bramki: Alan Węgrzyński, Mateusz Biernat, Krystian Rostek, Mateusz Drosiński

          – W ostatnim meczu zawodów oglądałem zupełnie inne oblicze zespołu niż to sprzed 40 minut. Każdy grał bardzo aktywnie. Wróciło skupienie, szybki odbiór piłki, bardzo dobrze przenosiliśmy piłkę w sektory, gdzie tworzyła się przewaga. To był na prawdę dobry mecz.- komentuje trener Tomek.

          Ostatecznie zawody zakończyliśmy na 3 miejscu. Do Oleśnicy wróciliśmy z pamiątkowymi medalami, mnóstwem sportowych wrażeń i niezapomnianych widoków pięknej Pragi.Podczas pobytu zwiedziliśmy m.in. Hradczany, Rynek, Fabrykę czekolady oraz Most Karola.

          – Chciałbym bardzo podziękować za wsparcie i pomoc rodzicom, którzy byli na miejscu oraz organizatorom turnieju za wsparcie, pomoc, wyrozumiałość i uśmiech. Bardzo nam się podobało w Pradze. Za rok może… odwiedzimy kolejny kraj, aby podjąć sportowe zmagania i zwyciężać z uśmiechem na twarzy- dodaje trener Tomek Jaszczyszak.

DSC_0879

          Było to już 2 międzynarodowe doświadczenie zespołu. Rok temu podopieczni trenera Tomasza Jaszczyszaka wystąpili w austriackim Salzburgu. W ciągu całego turnieju w Pradze nasi zawodnicy rozegrali 6 spotkań i spędzili na boisku ponad 2,5 godziny.

          Ze względów organizacyjnych nie mogli z nami pojechać Adam Ługowski oraz Wiktor Krajewski. Bardzo nam Was brakowało chłopaki ! Wierzymy, że na kolejny turniej pojedziemy już w komplecie !

          Skład: K.Kozioł, M.Jagła, T.Bruzdewicz, M.Kiraga, B.Florczak, M.Biernat, B.Janicki, B.Rosiński, A.Węgrzyński, K.Rostek, O.Bielak, M.Drosiński, M.Pietrzyk,

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej fotorelacji :)

DSC_0076

DSC_0124

DSC_0145

DSC_0278

DSC_0320 DSC_0369

DSC_0395

DSC_0500

DSC_0506

DSC_0554

DSC_0583

DSC_0592

DSC_0636

DSC_0798

DSC_0918

Autor , , kategorie: Bez kategorii, Drużyny
Sponsorzy
WDB S.A.
Tj Group
P.P.H.U Turbo