Dołącz do APO

Dołącz do APO

Dołącz do nas.

Dołącz
Dla rodzica

Dla rodzica

Informacje dla rodzica.

Rodzice
Plan treningów

Plan treningów

Plan treningów w ramach APO

Plan

Dołącz do APO

Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców na treningi piłki nożnej w Akademii Piłkarskiej Oleśnica.

Akademia Piłkarska Oleśnica została założona 10 sierpnia 2012r. Działalność klubu jest możliwa dzięki sporemu bagażowi doświadczeń. Akademia powstała bowiem na fundamentach dwóch oleśnickich klubów piłkarskich: MKS Pogoń i MSP Rataje, dotychczas zajmujących się szkoleniem dzieci i młodzieży w naszym mieście.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Pracujemy w oparciu o system wspierający indywidualny rozwój każdego chłopca. W najmłodszych grupach dominują zajęcia łączące zabawę, poprawę koordynacji i oczywiście rozwój umiejętności piłkarskich. Uczymy poprzez grę stwarzając na treningu realne syt. meczowe. Naszym celem jest także zainteresowanie dzieci i młodzieży sportem w ogóle.

Zapewniamy profesjonalne treningi przez cały rok. Treningi odbywają się na orlikach, stadionie oraz halach w Oleśnicy oraz w naszych oddziałach w Sycowie.

Nasze zespoły biorą udział w licznych turniejach na terenie Polski. Gramy także w najwyższych ligach: Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy i Dolnośląskiej Lidze Młodzików.

Chętnych prosimy o kontakt z Mateuszem, tel. 727-922-904 lub trenerem grupy w danej kategorii (zakładka: Trenerzy). Można także przyjść bezpośrednio na trening, który do niczego nie zobowiązuje. Odpowiedzi na pytania oraz warunki uczestnictwa w treningach przedstawimy w rozmowie telefonicznej lub na pierwszym treningu.

Sponsorzy
WDB S.A.
Tj Group
P.P.H.U Turbo