Dołącz do APO

Dołącz do APO

Dołącz do nas.

Dołącz
Dla rodzica

Dla rodzica

Informacje dla rodzica.

Rodzice
Plan treningów

Plan treningów

Plan treningów w ramach APO

Plan

Obowiązuje od 20 marca

 

Boiska

boisko SP 2 – ul. Świętej Jadwigi 1a
boisko SP 4 – ul. Paderewskiego 2
boisko SP 6 – ul. Generała Franciszka Kleeberga 4
boisko LO II – ul. Wojska Polskiego 56
stadion sztuczne – ul. Brzozowa 5, boisko na terenie stadionu
stadion trawiaste – ul. Brzozowa 5, boisko na przeciwko basenu krytego

BAMBINI – ROCZNIK 2010 I MŁODSI

Rocznik 2013 i młodsi, trener Basia Zdunek
– wtorek, 18:15 – 19:15 – boisko SP 6

Rocznik 2010 i młodsi, trener Barbara Zdunek I
– poniedziałek, 17:15 – 18:15 – boisko SP 2
– środa, 16:15 – 17:15 – boisko SP 6

Rocznik 2010 i młodsi, trener Barbara Zdunek II
– poniedziałek, 16:15 – 17:15 – boisko SP 2
– piątek, 18:15 – 19:15 – boisko SP 6

Rocznik 2010 i młodsi, trener Piotr Michalewski
– środa, 16:30 – 17:30 – boisko LO II
– piątek, 16:00 – 17:00 – boisko LO II

Rocznik 2010 i młodsi, trener Wojciech Koksztys
– poniedziałek, 17:00 – 18.00 – boisko SP 6
– czwartek, 17:00 – 18:00 – boisko SP 6

ŻAKI – ROCZNIKI 2008/2009
Rocznik 2008/2009, trener Barbara Zdunek
– poniedziałek, 18:15 – 19:45 – boisko SP 2
– środa, 17:15 – 18:45, atol – boisko SP 6
– czwartek, 18:15 – 19:45 – boisko SP 6

Rocznik 2008/2009, trener Alicja Blaszkiewicz I
– poniedziałek, 16:45 – 18:00 – boisko LO II
– wtorek, 17:15 – 18:30, boisko SP 6
– czwartek, 17:15 – 18:30, boisko SP 2

Rocznik 2008/2009, trener Alicja Blaszkiewicz II
– wtorek, 16:00 – 17:15 – boisko SP 6
– środa, 16:30 – 17:45 – boisko LO II
– czwartek, 16:00 – 17:15, boisko SP 2

Rocznik 2008/2009, trener Grzegorz Jaros
– poniedziałek, 16:15 – 17:45 – boisko SP 6
– środa, 17:30 – 19:00 – boisko SP 2
– piątek, 16:15 – 17:45, boisko LO II

Rocznik 2008/2009 – reprezentacja, trener Tomasz Jaszczyszak
– środa, 16:00 – 17:30 – boisko SP 6
– czwartek, 17:30 – 19:00 – boisko SP 6
– piątek, 15:30 – 17:00 – boisko SP 6

ORLIKI – ROCZNIKI 2006/2007
Rocznik 2006/2007, trener Piotr Nasiadek
– wtorek, 16:00 – 17:30 – boisko LO II
– środa, 17:30 – 19:00 – boisko SP 4
– czwartek, 16:00 – 17:30 – boisko SP 6

Rocznik 2006/2007, trener Waldemar Michalec
– poniedziałek, 17:00 – 18:30 – boisko LO II
– środa, 17:30 – 19:00 – boisko SP 4
– piątek, 16:30 – 18:00- boisko SP 2

Rocznik 2006/2007, trener Grzegorz Jaros
– poniedziałek, 17:45 – 19:15 – boisko SP 6
– środa, 16:00 – 17:30 – boisko SP 2
– piątek, 18:00 – 19:30 – boisko SP 2

Rocznik 2006/2007, trener Piotr Michalewski
– wtorek, 17:45 – 19:00 – boisko SP 4
– czwartek, 17:30 – 19:00 – boisko SP 4
– piątek, 17:00 – 18:30 – boisko LO II

Rocznik 2007 – reprezentacja, trener Tomasz Jaszczyszak
– poniedziałek, 16:45 – 18:00 – stadion miejski, boisko sztuczne
– środa, 17:30 – 19:00 – boisko SP 6
– piątek, 17:00 – 18:30 – boisko SP 6

Rocznik 2006 – reprezentacja, trener Piotr Michalewski
– wtorek, 16:30 – 17:45 – boisko SP 4
– środa, 17:30 – 19:00 – boisko LO II
– czwartek, 16:00 – 17:30 – boisko SP 4

MŁODZICY – ROCZNIKI 2004/2005
Rocznik 2004/2005 – Terenowa Liga Młodzików, trener Rafał Klat
– wtorek, 16:15 – 17:30 – stadion miejski
– środa, 16:30 – 18:00 – stadion miejski
– czwartek, 16:30 – 18:00 – stadion miejski

Rocznik 2004/2005 – Terenowa Liga Młodzików, trener Bartosz Czarkowski
– poniedziałek, 15:45 – 17:15, stadion miejski, boisko sztuczne
– środa, 16:00 – 17:30, boisko SP 4
– czwartek, 16:45 – 18:00, stadion miejski, boisko sztuczne

Rocznik 2004/2005 – Okręgowa Liga Młodzików II, trener Tomasz Jaszczyszak
– poniedziałek, 15:30 – 16:45, stadion miejski, boisko sztuczne
– wtorek, 16:00 – 17:30, stadion miejski, boisko sztuczne
– czwartek, 15:30 – 17:00, stadion miejski, boisko sztuczne

Rocznik 2004/2005 – Okręgowa Liga Młodzików I, trener Mateusz Góra
– poniedziałek, 16:30 – 18:00, stadion miejski, boisko sztuczne
– środa, 16:30 – 18.00, stadion miejski, boisko sztuczne
– czwartek, 16:30 – 18:00, stadion miejski, boisko sztuczne

TRAMPKARZE – ROCZNIKI 2002/2003
Rocznik 2003 – Klasa piłkarska, trener Mariusz Kartocha
– poniedziałek, 15:30 – 16:40, stadion miejski, boisko trawiaste/sztuczne
– wtorek, 15:30 – 17:00, stadion miejski, boisko trawiaste/sztuczne
– środa, 14:30 – 16:30, stadion miejski, boisko trawiaste/sztuczne
– czwartek, 16:30 – 18:00, stadion miejski, boisko trawiaste/sztuczne
– piątek, 12:40 – 14:10, stadion miejski, boisko trawiaste/sztuczne

Rocznik 2002, trener Mariusz Kartocha
– poniedziałek, 15:30 – 16:40, stadion miejski, boisko trawiaste/sztuczne
– wtorek, 15:30 – 17:00, stadion miejski, boisko trawiaste/sztuczne
– czwartek, 16:30 – 18:00, stadion miejski, boisko sztuczne

TRENINGI BRAMKARSKIE

– środa, 13:30 – 15:10, stadion miejski, boisko sztuczne – rocznik 2003
– środa, 16:00 – 17:30, boisko SP 4 – rocznik 2004 i młodsi

 

GŁÓWNI PARTNERZY AKADEMII

Turbo 210x120          WDB SA 210x120

Sponsorzy
WDB S.A.
Tj Group
P.P.H.U Turbo