Dołącz do APO

Dołącz do APO

Dołącz do nas.

Dołącz
Dla rodzica

Dla rodzica

Informacje dla rodzica.

Rodzice
Plan treningów

Plan treningów

Plan treningów w ramach APO

Plan

Sky Blue School

Sky Blue School
Szkoła językowa Akademii Piłkarskiej Oleśnica

The wonderland method – świat stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży. Świat, w którym nauczamy poprzez zabawy, gry, warsztaty. Świat, w którym pasje i charaktery uczniów są ważne. Świat, w którym jasne zasady i odpowiednio wysoko zawieszona poprzeczka gwarantują rozwój kompetencji językowych.

W ramach tej metody uczniowie będą spontanicznie i podświadomie przesiąkać językiem, będą się nim bawić i używać do komunikacji w konkretnych sytuacjach – uczniowie będą się uczyć języka obcego tak jak języka ojczystego, czyli będą się go uczyć naturalnie.

Mów – Nasi uczniowie uczą się praktycznego posługiwania językiem obcym. Zależy nam na tym, aby używali go skutecznie. Na wakacjach, w swobodnej konwersacji, a docelowo w pracy. Stawiamy na umiejętność efektywnej komunikacji. To dlatego przez większą część lekcji rozmawiamy.

Baw się – Jeśli musisz coś zrobić możesz osiągnąć wiele, ale jeśli chcesz coś zrobić możesz osiągnąć jeszcze więcej. Ponadto robiąc, to co lubisz, masz świetne samopoczucie. Bazując na tej wiedzy tworzymy dla uczniów zajęcia dostosowane do ich zainteresowań, pasji i temperamentu. Jesteśmy przekonani, że nauka ma być przyjemna i jest to dla nas bardzo ważne.

Zanurz się – Im bardziej zaangażowany umysł, tym lepsze efekty nauki. W Sky Blue School wykorzystujemy tę wiedzę zanurzając się w języku obcym. W mowie, piśmie, słuchu i czytaniu. Z tego względu każda lekcja prowadzona jest całkowicie po angielsku.

Sky Blue School:

  • zajęcia prowadzone są w 100% w języku angielskim,
  • maksymalnie 6-osobowe grupy,
  • cztery grupy wiekowe,
  • trzy poziomy zaawansowania (I – Mont Blanc, II – Kilimanjaro, III – Everest),
  • lekcje odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu (32/64 lekcje w roku).

Zapisz się do Sky Blue School

Sponsorzy
WDB S.A.
Tj Group
P.P.H.U Turbo